Mateusz Szymkowiak

adwokat

Prowadzę praktykę zawodową na terenie całego kraju z siedzibą
w Bielsku-Białej i oddziałem w Katowicach. Na co dzień świadczę pomoc prawną osobom skazanym, podejrzanym i tymczasowo aresztowanym...
[Więcej >>>]

Skontaktuj się!

CZERWCOWY DŁUGI WEEKEND I CZAS PRACY KANCELARII

Mateusz Szymkowiak20 czerwca 2019Komentarze (0)

Jak to zwykle bywa, gdy dzień ustawowo wolny od pracy przypada w środku tygodnia, to  większość moich rodaków organizuje sobie „długi weekend”. Nie chcę się w tym względzie wyróżniać z tłumu i również postanowiłem „wykorzystać okazję” związaną z katolickim świętem „Boże Ciało”.

W tym roku w okresie od 20 do 23 czerwca kancelaria nie będzie pracować. W sprawach niecierpiących  zwłoki będę jednak – w tym okresie – dostępny pod telefonem lub e-mailem. Założenie priorytetowe jest takie, że czas ten poświęcę dzieciom – Leo i Nadii. Wykorzystam go również na wzmacnianie więzi małżeńskich i wędrówki rodzinne po Tatrach; z wszelkimi innymi sprawami , o ile mogą poczekać, ruszę ponownie od poniedziałku.

Życzę Ci drogi czytelniku udanego weekendu:-)

 

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +48 604 199 306e-mail: ms@adwokat-szymkowiak.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Adwokat Mateusz Szymkowiak Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Adwokat Mateusz Szymkowiak z siedzibą w Bielsko-Białej.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem ms@adwokat-szymkowiak.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: